„Podpora silného partnera ako je Finportal je niečo, za čo sa oplatí ísť do toho.“

Aktuality zo sveta finančných sprostredkovateľov

Podpora silného partnera ako je Finportal je niečo, za čo sa oplatí ísť do toho.

TOWER Finance a.s.

Mário Markech

Ondrej Broska

Založenie novej firmy v brokerpoole je najlepšie rozhodnutie, aké môžete spraviť vo svojom profesnom živote. My spolupracujeme s Finportalom, pretože je to silný obchodný partner, top 3 na trhu. Odbremeňuje nás od administratívy, zastrešuje celú komunikáciu s finančnými inštitúciami. Vie svojim partnerom zabezpečiť stabilitu a nadštandardné vstupy.

Finportal vám umožňuje založiť si vlastnú firmu bez vysokých počiatočných nákladov, minimalizuje vstupný kapitál a čas pri zakladaní spoločnosti. Veľmi oceňujeme servis, ktorý táto brokerpoolová spoločnosť ponúka  – IT systém, podpora produktových špecialistov, právny servis. Platí to čo Finportal deklaruje: „Vy sa venujte tomu čo Vás baví a my zabezpečíme všetko ostatné za Vás.“

PROCARE PARTNERS s.r.o.

Miloš Kostík

Hlavnou výhodou prechodu z MLM štruktúry do brokerpoolu je nadobudnutá sloboda v podnikaní. Žiadne príkazy, plány a povinnosti ani takzvané tajomstvá štrukturálneho marketingu. Pre klientov je obrovskou výhodou možnosť výberu z veľmi širokého a kvalitného portfólia finančných produktov a služieb.

Pre nás je spolupráca so spoločnosťou Finportal seriózna, transparentná a výhodná.

HARČÁR a partneri s.r.o.

Slavomír Harčár

Brokerpool je predovšetkým sloboda. Na rozdiel od korporátneho prostredia vás nedusí žiadna administratíva, reporting činností, žiadne nekonečné porady, ktoré nikam nevedú. Páči sa mi, že za svoj výkon zodpovedám sám sebe. Nemám šéfa a tak na mňa nikto netlačí, aby som podával stále väčšie výkony. Zlepšil sa mi zdravotný stav, dobre spím, som v pohode.

Pre klienta má brokerpool tiež rozmer slobody a to v rozhodovaní. Neposkytujem mu finančné služby, ktoré „diktuje“ banka, ale tie, ktoré skutočne potrebuje. Províziu mám zaplatenú „hneď“ ako službu poskytnem. V banke to bolo naviazané na ďalšie parametre, ktoré som musel splniť, v opačnom prípade som mal smolu. A ešte jedna dôležitá vec. Som pánom svojho času. Pracujem toľko, koľko uznám za vhodné. Toto všetko som našiel vo Finportali.

WINFIN Finančný servis

Peter Kováč

V našej spoločnosti sme všetky smernice, príkazy a predpisy nahradili možnosťou slobodne sa rozhodnúť a prejaviť vlastný názor, podložený racionálnymi a rozumnými argumentami. Podpora silného partnera ako je Finportal a výplata 4x do mesiaca je niečo, za čo sa oplatí ísť do toho.

BiznisKariéra

Komentovanie nie je možné...