_
SME
PROFESIONÁLI
VO FINANCIÁCH

Finportal, a.s. je servisná spoločnosť pre nezávislých obchodníkov a obchodné skupiny, ktorá reaguje na aktuálne potreby trhu v oblasti finančného sprostredkovania. Sme zodpovedným partnerom s jednoduchými riešeniami. Našim cieľom je prevziať zodpovednosť za všetky vedľajšie aktivity obchodných partnerov, aby sa mohli sústrediť výlučne na svoju prácu. Náš princíp fungovania broker poolu zabezpečuje zmluvným partnerom neporovnateľne lepšie obchodné podmienky s garanciou kvality poskytovaných služieb pre klienta.

_
ODBREMENÍME
VÁS OD
ADMINISTRATÍVY

All inclusive podpora vášho úspechu
Odbremeníme vás od administratívy, nevyhnutnej pri vašej každodennej práci. Komunikujeme za vás administratívne záležitosti s príslušnými finančnými inštitúciami (poisťovne, banky) a s NBS. Garantujeme vám spracovanie odovzdanej produkcie do 24 hodín od doručenia do našej centrály. Produktoví špecialisti sú vám k dispozícii, poradia vám, čo je pre vášho klienta najvýhodnejšie.

_
ONLINE
BIZNIS
NASTROJ

Všetko pre váš biznis na jeden klik.
Informačný systém vám vieme nastaviť na mieru v súlade s vašou kariérou a potrebami. Prispôsobíme vám obsah celého systému na mieru od loga až po funkcionalitu. Nájdete si v ňom všetky potrebné dokumenty (napr. zmluvy, manuály) a aktuálne informácie pre rast vášho biznisu. Informačný systém umožňuje sledovanie zmlúv klientov, online komunikáciu, variabilitu pri spracúvaní prehľadov a štatistík. Používaním nášho informačného systému nebudete zaťažený ďalšími poplatkami za modifikácie, doplnenia, aktualizácie.

_
PRÁVNE
RADY
A SLUŽBY

S nami vedľa nešliapnete.
Sledujeme za vás legislatívu, zákony, odborné témy. Naše profesionálne právne oddelenie je vám nápomocné pri tvorbe či úprave zmluvných vzťahov a navigácii pri riešení komplexnej právnej agendy (v súlade s právnym poriadkom SR). Chcete ukončiť zmluvu so súčasným maklérom? Bojíte sa pokút a konkurenčných doložiek? Využite náš bezplatný právny servis pri zmene pôsobiska.